Matta Bochara
2015-12-22
350556
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, Bochara, 1900-talets första hälft, güler på rostfärgad botten, 275x200 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Mindre slitage