Oljemålning
2015-12-22
350511
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Månskenslandskap, signerad Pettersen, olja på duk, 60x90 cm