Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEIFF FIGURER, 6 st, 1900-talets andra hälft, bestående av tomte, 2 rådjur, igelkott, apa samt uggla, höjd ca 11-30 cm
Bruksslitage, saknar delvis märkning
350422
2015-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här