Roland Svensson litografi kolteckning
2015-12-21
350349
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Dagligt bröd", signerad Roland S, färglitografi, 12/75, ca 60 x 48 cm
Fläckar i nedre marginalen