Chiffonjé i engelsk stil
2015-12-21
350330
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRCHIFFONJÉ, engelsk stil, 1900-tal, läderkädd skiva, draghandtag i patinerad mässing, höjd ca 116, 64x42 cm
Låset kärvar, ytskador