Matbord
2015-12-21
350320
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1900-tal, rödmålat, oval skiva, höjd 77, 140x110 cm
Benspricka, ytslitage