Ingegerd Silow röllakan
2015-12-28
350317
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S. ca 203x138 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Bruksslitage