Peter Dahl
2015-12-21
350304
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): På restaurang, signerad Peter Dahl, 369/375, färglitografi, ca 30 x 41 cm