Timo Solin litografier
2015-12-21
350298
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TIMO SOLIN, (född 1947): (2), Ansikte, färglitografier, EA, signerade och daterade 85, 91 x 64 cm, i mapp
En med dedikation, smärre fläckar