Karmstolar stolar bord Karl Johan-stil
2015-12-21
350275
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 6 st, SALONGSBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérade i mahogny, stopade sitsar i randig klädsel, bordets mått höjd ca 76, 111x66 , stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Ytskador, lagningar