Brickbord Japan
2015-12-21
350274
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRICKBORD, Japan, 1900-tal, bemålad plåt, motiv av tupp i trädgård, underrede i smide, brickans mått höjd ca 46, 73 x 57,5 cm
Slitage