SKrivskrin Japan
2015-12-21
350252
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVSKRIN, Japan, 1900-tal, lackarbete, dekor med motiv av landskap med figurscener, utfällbar skrivskiva samt lådor, höjd ca 20, 47 x 32 cm
Slitage, dekorbortfall