Johannes Olsson blandteknik
2015-12-21
350219
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1969, blandteknik på pannå, ca 74x122 cm
Skadad ram, ytskador