Klubbat för:
5 000 SEK
7 000 SEK
SKRIVBYRÅ, med marmorskiva, sengustaviansk, höjd ca 92, bredd 115 cm
Marmorskivan spräckt i tre delar. skador allmänt slitage
350218
2015-12-27