Tekanna 1700-tal Kina
2015-12-20
350204
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEKANNA, porslin, Kina, Qianlong (1736-95), dekor i famille rose färger med motiv av blommor, höjd 12 cm
Dekorslitage