Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
K.R. SVENSON (1891-1946), skål, stengods, grön glasyr med reliefdekor, signerad och daterad KS Höganäs 1960, diameter ca 26, höjd ca 15 cm
Zustandsbeschreibung
350136
2015-12-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner