Ilon Wikland färglitografi
2016-01-16
350106
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ILON WIKLAND (född 1930): "Flickan vid skolbänken", signerad och numrerad Ilon Wikland 97/110, färglitografi, bildyta ca 34x31 cm
Mycket god kondition. Ej undersökt innanför ramen.