Randi Fischer akvarell
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
RANDI FISCHER (1920-1997): Karusellen, signerad och daterad Randi Fischer -47, akvarell, 9,5 x 9,5 cm
Kuntoraportti
350054
Päivämäärä:
2015-12-20