Bellmanstolar
2015-12-20
350053
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 3 st, bellmanstolar, 1800-tal, bemålade, sitthöjd ca 43 cm
Slitage