Roberto Matta
2015-12-22
350026
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 94/100, litografi, ca 88x64 cm
Gulnader