Skålar silver
2015-12-19
350014
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR, 2+2 st, låghaltigt silver, möjligen Egypten, 1900-tal, höjd 5 cm, total vikt ca 390 g
Slitage