Kopparformar och kanna
2015-12-19
350006
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KAFFEPANNA, FORMAR, 2 st., koppar, 1800-tal, formarnas löängd ca 24 resp 27 cm
Pipen med lagning