Ruben Heleander oljemålning
2015-12-19
349984
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RUBEN HELEANDER (1931-2003): Slättlandskap, otydligt signerad Heleander, olja på duk, ca 110x135 cm
Tryckmärken