Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
KOPP MED FAT, Kina, 1700-tal, porslin, enligt uppgift familjen Thams vapen, koppens höjd 7,5 cm, fatets diameter 14,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Nagg, spricka
349952
2015-12-28