Kor i landskap
2015-12-19
349898
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kor i landskap, otydlig signatur, olja på pannå, 26x35 cm