Jardinjär jugend
2015-12-19
349837
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, (WMF), TYSKLAND, jardinjär, 1900-talets början, jugend, stomme i nysilver, insats i glas med slipad dekor, längd 31 cm
Smärre slitage, mindre nagg