Yrjö Edelmann
2015-12-21
349829
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
YRJÖ EDELMANN ( född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad , digital print, bladstorlek ca 61x44 cm, oramad
fläck i ena hörnet