Roland Svensson
2015-12-19
349827
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad och daterad Roland S1975, p.t., färglitografi, 37x28 cm