Johannes Willhielm oljemålning
2015-12-21
349823
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
JOHANNES WILLHIELM, Pont Royal, Paris, monogramsignerad och daterad Paris 11, olja på duk, 50,5x60,5 cm