Sven X:et Erixon
2015-12-19
349811
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Skidåkare. signerad och daterad 29 april -63, provtryck, färglitografi, ca 54x43 cm