Yrjö Edelmann Paket
2015-12-20
349789
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm, oramad