Ulrica Hydman Vallien
2015-12-20
349787
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm, oramad