Carl Fredrik Reuterswärd
2015-12-19
349781
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Triptyk -Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladmått 61x45 cm vardera, oramade