Ingegerd Silow röllakan
2015-12-26
349774
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, 1900-tal, röllakan, monogramsignerad IS, ca 200X138 cm