Michel Boffredo fotografier
2015-12-25
349734
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MICHEL BOFFREDO, fotografier, 2 st., föreställande Francis Bacon i Marseille, signerade a tergo Michel Bonffredo samt daterade -76, 18,5x27 cm
Slitage