Oljemåling empireporträtt
2015-12-18
349702
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på pannå, ca 31x25 cm