Oidentifierad konstnär blandteknik
2015-12-18
349670
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "No smoking", otydligt signerad, daterad a tergo 2013, färgkrita på papper, 74 x 96 cm
Något gulnad