Edna Martin

Edna Martin
Edna Martin

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDNA MARTIN, matta, för Svensk Hemslöjd, flossa, omkring 1950-tal, ca 267 x 205 cm
ÖVRIGT: Inköpt på Svensk Hemslöjd

Ställvist hårt slitage, en lagning

349620

2015-12-22