Skulptur i parian
2015-12-18
349612
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets första hälft, parian, höjd 33 cm
Saknar sin sockel, nagg på sockeln