Väggappliquer
2015-12-18
349591
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, Louis XV-stil, för tre ljus vardera,18/1900-tal, höjd ca 45 cm
Slitage