Yrjö Edelmann färglitografi
2015-12-17
349567
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941), Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, enligt uppgift delvis handkolorerad, ca 57x84 cm
Dedikation från konstnären