Serveringsvagn mässing
2015-12-17
349532
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, mässing och glas, glasskivorna med förgylld dekor, höjd 69,5, 54 x 37 cm