Takarmatur Hans Agne Jakobsson för Markaryd
2015-12-17
349514
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur,1970-tal, mässing 4 ljuspunkter, sammankopplade, höjd 11 cm vardera
Slitage