Reinhold Ljunggren litografi
2015-12-17
349506
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Eken", signerad R Ljunggren 216/210, färglitografi, ca 42x31 cm