Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar
349480
2015-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner