Ljuskrona i gustaviansk stil
2015-12-17
349459
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal, höjd ca 100 cm
slitage, enstaka prismor kan saknas