Spegel rokokostil
2015-12-17
349441
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, fasetterat glas, förgylld, höjd 52 x 36 cm