Roy Friberg
2015-12-16
349404
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROY FRIBERG (född 1920): Granskog, monogramsignerad och daterad RF 86, 13/190, bladmått 62x89 cm
Oramad