Fernand Legér
2015-12-16
349402
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FERNAND LEGÉR (1881-1955) efter: "Le Paravent", original litografi, numrerad i blyerts 29/300, originallitografi, Maeght blindstämpel. Maeght Editeur, Paris, bladmått 33,5x43 cm
Oramad, gulnader, smärre hörnveck