Kyrass
2016-01-21
349384
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KYRASS, mässing, 1900-tal, engelskt eller möjligen franskt, bröst- och ryggstycke, hål för emblem och foder, höjd ca 44 cm
Slitage